KONST / Litografier / Litografi 15175032
nr 1517 5032
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 42/200. Bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:17:20
20/1 19:04:48
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow